Дніпро розширює міжнародне співробітництво: Філатов уклав угоду про побратимство з містом Амарилло (США)

Дніпро уклав угоду про побратимство з американським містом Амарилло, що у штаті Техас. Це черговий договір про співпрацю та підтримку, який підписано після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Незважаючи на те, що укладання угоди про побратимство з американськими містами є копітким багаторівневим процесом, Дніпро успішно робить це.

«У 2007 році мені пощастило побувати в цьому місті. І тоді я не міг собі уявити, що через стільки років я стану міським головою, і ми підпишемо меморандум про партнерство. Ми покажемо власним прикладом, як ми вміємо дружити і працювати — на благо наших міст», — сказав мер Дніпра Борис Філатов. Він також подякував мешканцям Амарилло, які всі ці місяці збирали та надсилали допомогу нашим лікарням і бійцям, а також обґрунтовували необхідність цієї дружби перед своїм муніципалітетом. Серед них є і дніпрянка Тетяна, яка вже тривалий час працює у Сполучених Штатах і викладає в одному з тамтешніх вишів.

Загалом Амарилло є важливим промисловим центром північного Техасу. Це один із найбільших у США постачальників гелію, який широко використовується у різних виробництвах. Місто спеціалізується і на торгівлі сільськогосподарською продукцією. Там також є нафтопереробка, авіабудування, кольорова металургія, збирають сільськогосподарські машини та ядерну зброю.

«Я дуже зворушена тим, що наші міста Амарилло та Дніпро незабаром стануть містами-побратимами. Дякую вам, мере Філатов, за щоденну працю, завдяки якій ваші співгромадяни йдуть за вами вперед. Спільнота міста Амарилло з радістю готова підтримувати вас і зміцнювати нашу дружбу», — наголосила пані мер Амарилло Джинджер Нельсон.

Як відомо, раніше міський голова Дніпра Борис Філатов неодноразово наголошував, що саме міжмуніципальне партнерство допомагає зміцнити допомогу від різних країн світу. Важливу роль у цьому відіграють особисті контакти. Так лише німецьке місто Кельн передало Дніпру 300 генераторів, 5 великих автобусів, декілька машин швидкої допомоги, а також обладнання для рятувальників та вантажі з медикаментами. А від Осаки (Японія) місто чекає низку комунальної техніки. Нині цей вантаж прямує морем до Дніпра.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: