Дніпро продовжує боротьбу з підтопленнями: якнайшвидше вирішити питання допомгає Штаб взаємодопомоги Громадської ради

У Дніпрі вже не один тиждень комунальні служби борються з підтопленнями житлових будинків. Мешканці звертаються до всіх інстанцій. Аби полегшити навантаження та швидше приймати заявки містян, у Дніпрі працює і Штаб взаємодопомоги Громадської ради. За матеріалами ДніпроТВ.

Комунальники з ілососною машиною відкачують воду. Наразі працюють на вулиці Самійла Величка.

Людмила, жителька вулиці: «Плаваємо постійно, у нас весна-осінь — потопаємо. Підлога в хаті пропала вся, досками замостили. Восени вода і в хаті була в нас, стіни мокрі в будинку до половини».

У дворі пані Олександри майже 30 кубів стічних вод. Жінка не може ходити. Сусіди звернулись на гарячу лінію Штабу взаємодопомоги Громадської ради.

«У 21 році було таке, і оце зараз. А раніше теж було, але не так. Я така вдячна, що не можу… До мене хоча б лікар може зайти та соцслужби. Дякую велике, дуже велике дякую», — каже Олександра.

Геннадій Корбан, голова штабу Громадської ради швидко направив заявку до відповідних комунальних міських служб.

Андрій Олефіренко, начальник дільниці з обслуговування дощоприймальних мереж міста: «Вчора зайшла заявка на штаб щодо боротьби з підтопленням міста. Сьогодні було визначено об’єми робіт. Я приїхав, подивився, що потрібна тут ілососна машина, тому що немає куди відкачувати воду. На зараз тут більше 20-30 кубів, але вона ще буде приходити, тому двома машинами впораємося». 

Звернутись по допомогу можна за номерами телефонів, які є у відео, або на пошту Штабу взаємодопомоги. Заявки приймають у будні з 9 до 17 години.

Телеграм-канал Геннадія Корбана працює цілодобово.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: