Для кого в Україні буде робота після війни: названо ключові професії

Українцям після перемоги у війні потрібно буде активно відновлювати країну. І це призведе до суттєвих змін на ринку праці. Крім будівельників та інших працівників, процес відбудови вимагатиме великої кількості проєктних менеджерів, а також керівників, які здатні працювати з іноземцями.

Про це розповіла Happy Monday керівна партнерка Havas Creative Group Ukraine Наталія Морозова. За її словами, відновлення України передбачатиме модернізацію інфраструктури, запровадження західних стандартів та запуск нових інвестиційних проєктів.

«Вже зараз спостерігається помітний інтерес західних компаній до українського ринку. Поки що це можна назвати «заглядають навшпиньки», але зрозуміло, що вони планують зайти в Україну або розширити свою діяльність, якщо вже були тут», – пояснила Морозова.

Вона наголосила, що насамперед зросте попит на керівників, проєктних менеджерів, спеціалістів робітничих професій. «І не тільки у сфері будівництва, а у всіх галузях. Також будуть потрібні люди, які вміють і можуть працювати із західним бізнесом, з донорськими організаціями», – наголосила експертка.

Нові компанії будуть конкурувати з тими, хто вже присутній на нашому ринку, тому матимуть попит також фахівці з реклами та комунікацій. Без роботи не залишаться і медики, особливо лікарі-реабілітологи.

«Окремо варто сказати про IT та високі технології. На таких фахівців і раніше був кадровий голод, але після перемоги вони стануть особливо цінними», – додала спеціалістка.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: