Директор лікарні Мечникова Риженко піариться за рахунок поранених бійців

Піар медичного директора лікарні ім. Мечникова у Дніпрі Сергія Риженка на поранених бійцях обурив мешканців міста. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний».

Бурю обурення викликав фільм Мосейчук, знятий каналом 1+1. Глядачі з подивом дивилися на те, як ведуча показує стратегічні об’єкти Дніпра, зокрема мости та саму лікарню Мечникова, де лежать поранені бійці. Їхні імена, прізвища, позивні, особи та великі плани каліцтв, які хлопці отримали на фронті, використав для свого особистого піару медичний директор установи Сергій Риженко, що ніяк не вписується в «режим інформаційної тиші», який рекомендується для подібних зйомок військовою адміністрацією.

Для порівняння, інтерв’ю з лікарями інших лікарень області ніколи не подаються із загальними планами, назвою лікарні, прізвищами керівника та поранених. Адже всі пам’ятають, що в період АТО за голову наших солдатів окупанти навіть призначали винагороду. І подібні телепередачі ставлять життя українських військових під пряму загрозу, якщо після лікування вони вирішать повернутися на фронт.

Самі ж представники ЗМІ з обуренням і активно обговорюють новий рекламний фільм Риженка, який до цього скандалу піарився на межі фолу. “Правила діють не для всіх? — запитують журналісти. — Чи можна вже відкрито говорити про те, що в Мечникова перебувають поранені?»

Але Риженко і до цієї зйомки регулярно розміщував історії та фотографії поранених на своїй особистій сторінці у фейсбук, таким чином піднімаючи собі відвідуваність. Чи давали свою згоду на це герої його публікацій, які дуже часто на фото знаходяться під наркозом на операційному столі, питання скоріше риторичне.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: