Дітям, що постраждали від ракетних ударів у Дніпрі, подарували планшети

Сьогодні, 2 березня, чергова по місту директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради Дар’я Біла провела захід у міському Палаці дітей та юнацтва на Набережній Перемоги, 5, на якому подарувала планшети дітям із сімей, що постраждали від ракетних ударів по Дніпру. Нові гаджети для навчання отримали 39 родин.

Дар’я Біла, директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР: «Знаємо і родини, які повністю втратили техніку і не мали змоги підключатись до навчання. Сьогодні безпосередньо дітки вже отримують планшети, які готові до роботи. Їх надав нам фронт «U-Saved», за що їм величезна вдячність. Тому що 39 планшетів — це насправді дуже велика кількість. І ще дуже класно, що на них вже встановлені певні програми і діти зараз проходять гру «кахут», після якої вони отримують подарунки за кращі відповіді, і також познайомляться між собою».

У актовій залі знаходились діти з різних районів міста — Соборного, Амур-Нижньодніпровського, Новокодацького, Чечелівського.

Дар’я Біла, директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР: «Наші захисники нас боронять і збивають ракети, але деякі все ж таки долітають до житлових будинків. Ми маємо жертви, маємо руйнування. І з свого боку, як місто, шукаємо кошти, шукаємо фонди, донорські організації, які можуть допомогти, як сьогодні, наприклад, з гаджетами».

Такі подарунки — це ще і яскраві емоції для дітей. Саме те, чого не вистачає у темні воєнні часи.

За дорученням міського голови Бориса Філатова департамент молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради постійно працює над залученням міжнародної допомоги та донорських коштів.

За метериалами «Дніпро TV»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: