Діти Дніпра зустріли Вифлеємський вогонь миру

Діти Дніпра на залізничному вокзалі зустріли Вифлеємський вогонь миру. Це щорічна акція скаутів перед Різдвом, яка є символом миру, а цьогоріч, в умовах повномасштабного вторгнення, ще й символом незламності та боротьбі за свободу. З Відня Вифлеємський вогонь пластуни доправили до кордону України, а далі потягами відвозили по містах.

«Багато хто погодиться з тим, що Вифлеємський вогонь миру дає нам додаткову віру в перемогу, хоча українці за 10 місяців повномасштабної війни і так довели, що віри нам не бракує. Ми віримо в перемогу, ЗСУ та господа Бога, який нам допомагає. Загалом до Дніпровської міської ради ми цей вогонь вже 5 рік поспіль будемо передавати. Звісно, зазвичай це була така особлива церемонія, де ми зустрічали разом з дітками, депутатським корпусом під час сесій ДМР. А цього року зустрічаємо на вокзалі, бо Дніпро став «воронкою евакуації» і де як не на вокзалі, через який пройшли мільйони українців з початку війни, зустрічати цей вогонь та нести його нашим містом», – зазначила директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Дар’я Біла.

Зі свого боку координаторка акції «Вифлеємський вогонь миру» від організації «Пласт» Ганна Юрченко додала: «На відміну від Благодатного вогню, його можна гасити, перепалювати та запалювати постійно».

Під звуки власної сопілки вогонь зустріла маленька мешканка Соломія. Шестирічна дівчинка з початку повномасштабного вторгнення виходила на вулиці Дніпра та грою на флейті збирала гроші на допомогу для українських бійців: «Бажаю, щоб цей вогонь зробив так, аби в нас скоро настала перемога і щоб мій тато, який зараз у лавах ЗСУ боронить країну, повернувся до мене».

Взяти вогонь додому може кожен охочий, для цього на залізничному вокзалі облаштували спеціальне місце, де кожен може прийти та запалити свою свічку миру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: