Династії за кермом: у Дніпрі працює водій автобуса з 57-річним стажем

Понад пів століття за кермом. У Дніпрі працює водій автобуса з 57-річним стажем. До Дня автомобіліста і дорожника — про дорожній рух в обласному центрі, про династії водіїв і про те, скільки на маршрутах нашого міста працює чоловіків та жінок… Про це розповіли на телеканалі ДніпроTV.

«68-го в армію призвався, і там уже права отримав. І ось як пішло-поїхало… І ось цей «бублик» не кидаю».

Дніпрянин Валерій Іванович — водій з 57-річним стажем. Рулить на одному з маршрутів Дніпра. Згадує старі часи, коли на дорогах не було так тісно.

Валерій, водій: «Тоді було народу більше, але рух був меншим. Зараз навпаки, рух великий, а народу менше. Десь люди зникли всі».

На дорозі Валерій Іванович не ганяє. Для молодих кермувальників він помічник і наставник.

Валерій, водій: «Бо молодь без ключів їздить. А у мене так, сумочка. Ключик дав, викрутку дав, болтик, гайку».

Попри поважний вік, на здоров’я не скаржиться. І до пасажирів привітний, якщо не заважають і не псують настрій.

Валерій, водій: «Тільки якщо мене не злять, я тоді починаю трохи там… А так завжди, будь ласка, зупиняюся тільки по зупинках».

В АТП, де працює ветеран, цілі династії водіїв. На маршрути виїжджають батьки, сини і навіть дружини.

Володимир, водій: «На фірмі я працюю більше 20 років. У мене тут навіть вся моя династія пройшла: і дружина працювала на 73 маршруті, і я, і син мій. А в даний момент він віддає борг Батьківщині».

Віктор, водій: «Дід водій, прадід водій — це вже потомство. Сина я теж учив сам. Спочатку на легковій, потім він тут працював, на таких автобусах, потім на інших. А зараз пішов в ЗСУ, Нацгвардія, медиком на 0 лінії. І нещодавно отримав нагороду «Лебідь».

Зараз у ЗСУ служать більше сотні дніпровських водіїв. А ще наші кермувальники евакуюють людей з атакованих рашистами міст.

Іван Васючков, головний спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради: «Близько 300 водіїв. Вони таким чи іншим способом приймали участь в евакуаційних заходах та інших заходах, пов’язаних з територіальною обороною нашої області в першу чергу. З них 39 відзнак за підписом міського голови. Тобто ці люди найбільш часто приймали участь. У нас один водій евакуював, якщо брати в сукупності, близько 700 людей».

На міських маршрутах їздять понад 30 кермувальників-переселенців. Загалом у Дніпрі пасажирів перевозять 630 водіїв, з них 6 жінок.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: