Дерслужбовці на Харківщині “загубили” обладнання за два мільйони гривень

Обменять доллары в "Привате" можно будет онлайн. Новости Днепра

Державні аудитори не змогли знайти насосне обладнання у Регіональному офісі водних ресурсів, яке вони нібито передали в ремонт, повідомляє 49000.

Держаудитори виявили фактичну відсутність насосного обладнання вартістю 2,2 млн гривень. Це сталося під час перевірки діяльності відомства за за 2019-2023 роки.

“За поясненням посадовців, воно було передано на ремонт. Проте держаудиторами насосне обладнання на ремонтному підприємстві не виявлено та місцезнаходження його не встановлено”, – повідомили у Державній аудиторській службі.

Натомість в Офісі водних ресурсів були помічені факти затвердження штатних розписів із завищеною кількістю працівників. Це, за підрахунками ДАСу, призвело до додаткових витрат державного бюджету у розмірі 2,6 млн гривень на заробітну плату цим працівникам.

Двох посадових осіб Регіонального офісу водних ресурсів притягнули до адміністративної відповідальності, а результати перевірки передали до органів поліції для притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: