Демонтували пам’ятник-танк, розташований на проспекті Яворницького у Дніпрі

У Дніпрі відповідно до рішення виконавчого комітету Дніпровської міськради №1055 продовжується демонтаж пам’ятників, пов’язаних з радянським минулим. 4 січня у місті демонтували пам’ятник Герою Радянського Союзу Юхиму Григоровичу Пушкіну, більш відомому, як пам’ятник-танк.

Про це повідомляє видання «Наше місто».

Про особливості демонтованої сьогодні пам’ятки розповів заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

«У свій час танк на постамент танк заїхав сам, після чого двигун з нього був знятий. Хочу відзначити, що цей пам’ятник все одно був би демонтований, оскільки на його місці у майбутньому будуть знаходитися виходи нової станції метро «Музейна».

Перед початком робіт комунальні служби провели тут комісійне обстеження та визначили, що для виконання робіт нам потрібно буде залучити кран, що здатен піднімати вагу до 100 тон та танковий трал.

Його подальша доля, як і доля інших демонтованих пам’ятників, буде вирішуватися фахівцями Дніпровської міської ради. Поки що танк передаємо на відповідальне зберігання одному з комунальних підприємств. Постаменти чіпати не будемо. Що буде розміщено на місцях демонтованих пам’ятників, поки теж невідомо. Як тільки-но з’явиться якесь розуміння, ми повідомимо додатково», – додав він.

Довідково. Станом на 4 січня демонтовано вже 6 пам’ятників, а саме: Булигіну, Дубініну, Чкалову, Горькову, Олександру Пушкіну і Юхиму Пушкіну. Залишилось прибрати ще 2 пам’ятники, а саме: Ломоносову і Матросову.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: