Цьогоріч міграційна служба прийняла майже 1300 заяв від іноземців: з якими питаннями зверталися

Надання дозволу на імміграцію в Україну, оформлення документів на проживання або посвідки особи без громадянства. А ще – подовження строку перебування в країні. З такими питаннями зверталися іноземці до обласної міграційної служби.  Загалом у 2023-му там прийняли майже 1300 заяв. Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА. 

«Одне з основних завдань міграційної служби – не допустити незаконної легалізації іноземців в Україні. Під час війни це питання національної безпеки», – підкреслив начальник ГУ Державної міграційної служби в Дніпропетровській  області Богдан Чегіль. 

Він наголосив, що цьогоріч є законодавчі зміни щодо документування іноземців та осіб без громадянства.

«Тепер люди, щодо яких прийняли рішення про припинення чи скасування громадянства, мають виїхати протягом 30 днів. Або в цей же строк звернутися із заявою про надання дозволу на імміграцію. Інакше їх депортують, – розповів Богдан Чегіль. – Письмово повідомити міграційну службу слід про втрачену посвідку на проживання. На це – 3 дні». 

На людей, які не виконують законні вимоги працівників міграційки, очікує адміністративна відповідальність. Раніше вона була не передбачена.

«З 20 жовтня наберуть чинності й зміни до закону, які удосконалюють процедуру надання дозволу на імміграцію в Україну», – сказав начальник Головного управління.

Зокрема, чоловік чи жінка зможуть подати таку заяву не одразу після укладання шлюбу. А лише через два роки.

За матеріалами ДніпроTV.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: