Чиновниця РДА нанесла державі збитків на 870 тисяч на ремонті укриття

Керівниця центру фізичного здоров’я при Деснянській РДА столиці нанесла збитків на 870 тисяч гривень на ремонті укриття, повідомляє 49000.
Досудовим розслідуванням встановлено, що у листопаді 2022 року між комунальною організацією та підрядником укладено договір про надання послуг з проведення капітального ремонту нежитлового приміщення по просп. Маяковського з облаштуванням під споруду цивільного захисту.
Вказані роботи були повністю оплачені зі столичного бюджету.
Разом із тим, встановлено, що ремонтні роботи виконані з порушенням будівельних норм та в неповному обсязі. Незважаючи на вказані обставини, директором центру підписано акти виконаних робіт. Як наслідок на рахунки підрядної організації перераховано понад 870 тис. грн.
Наразі керівниці центру фізичного здоров’я при Деснянській РДА повідомлено про підозру за фактом службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки при використанні бюджетних коштів, виділених на реконструкцію приміщення під укриття (ч. 2 ст. 367 КК України). Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
У цьому ж кримінальному провадженні раніше правоохоронцями повідомлено про підозру керівнику підрядної організації та особі, яка виконувала функції технічного нагляду за ч. 5 ст. 191 КК України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: