Чи готова Україна до оплювального сезону?

У Верховній Раді вперше після вторгнення росіян відбулась година запитань до Уряду. У фокусі була підготовка до зими.

Денис Шмигаль і Герман Галущенко доповідали про стан підготовки до зимового періоду. Вони сказали, що країна має достатньо запасів вугілля, газу і стан наших електростанцій достатній для того, щоб пройти зимовий період за нормальних умов. Але ми розуміємо, що нормальних умов у нас немає, і ворог буде обстрілювати нашу енергосистему“, — розповідає Дмитро Кисилевський, народний депутат України від Індустріального та Самарського районів Дніпра, заступник голови Комітету ВРУ з питань економічного розвитку.

Також Кисилевський зазначив, що з минулого року, на лівому березі Дніпра, зробили свердловини із водою. Коли під час обстрілів не було води, то свердловини мали великий попит.

Ми зробили 19 свердловин на лівому березі Дніпра, із них в 4 питна вода, в решті технічна. Також місто підключилось до цієї програми, і зробили більше свердловин, ніж моя команда. На лівому березі зі свердловинами ситуація нормальна. На правому березі ситуація складніша, інша геологія, і бурити свердловини значно складніше, і вони не будуть ручними“, — каже Дмитро Кисилевський.

За матеріалами Дніпро ТВ.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: