Черговий по місту перевірив виконання доручення мера щодо укриття у школі та відновлення будинку, який постраждав від ракетного обстрілу

Заміна даху після влучання уламків ракети та умови тимчасового укриття. Черговий по місту, директор департаменту житлового господарства Дніпровської міськради Владислав Грицай перевірив виконання доручень міського голови. Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

Проспект Дмитра Яворницького, 29. Цей будинок був пошкоджений уламками збитої ракети.
Квартира пані Олександри була понівечена. Жінка ділиться: до ремонтів приступили відразу, і вони ще тривають.

Олександра Репа, дніпрянка: «Місто нас не покинуло, все робиться в нормі, ми задоволені».

Спочатку виконали ремонт міжповерхових перекриттів. Потім розпочали другий етап. Наразі проводяться роботи з повної заміни пошкодженої покрівлі на нову. Її площа — більше 300 квадратних метрів.

Олександр Глащенко, бригадир підрядної організації: «Змінюватимуться частково балки, перекриття, які пошкодила ракета. Потім набиратиметься контробрешітка, обрешітка, набиратиметься парабар’єр і лягатиме профлист. Ну і, звичайно, нова водостічна система буде вся – труби, карнизний зріз».

Черговий по місту перевірив виконання доручення міського голови щодо відновлення пошкодженого даху.

Владислав Грицай, директор департаменту житлового господарства ДМР: «На сьогоднішній момент дві квартири — перекриття між поверхами цих квартир — вже виконані ремонтні роботи. Там було замінено дерев’яні балки на металеві швелери та виконано підлогу, перекриття підлоги. І сьогодні ми бачимо, як проводжується ремонт покрівлі».

Наступний етап — ремонт системи опалення.

Це укриття у приміщенні гімназії № 33 за адресою: вул. Троїцька, 1.
Людмила разом із сином проживають неподалік. Жінка відмічає комфортні умови в сховищі.

Людмила Біляєва, дніпрянка: «Ми живемо неподалік школи 33. Знаємо, що тут є укриття. У разі потреби ми можемо скористатися з дитиною і сховатися від атак. Ми раді, що неподалік будинку є можливість прийти і сховатися в комфортних умовах, з водою, з доступом до хороших умов, і пересидіти всю небезпеку».

Укриття розраховане на 50 осіб, про це свідчить акт від ДСНС. Приміщення обладнане всім необхідним.

Лідія Яворенко, директорка гімназії №33: «Підвал у нашій школі був завжди, але він не був, звичайно, обладнаний, як тимчасове укриття. З початком повномасштабної війни за кошт місцевого бюджету було доукомплектоване і дообладнане тимчасове укриття. Люди, які прийдуть в тимчасове укриття, забезпечені питною водою, також облаштовані туалетні кімнати, облаштовані рукомийники. Тимчасове укриття облаштоване дротовим інтернетом, тут працює Wi-Fi».

Валентина сьогодні чергова в укритті. Її зміна триває з 20:00 до 08:00 ранку.

Валентина Щербина, чергова в укритті: «У мене є алгоритм дій під час повітряної тривоги. Школа відкрита 24 години на добу, будь-хто з мешканців, які живуть біля школи або які гуляють біля школи, можуть скористатися нашим сховищем».

Черговий по місту перевірив виконання доручення міського голови Дніпра Бориса Філатова щодо облаштування тимчасових укриттів у місті.

Владислав Грицай, директор департаменту житлового господарства ДМР: «Сьогодні ми з вами проконтролювали найпростіше укриття. Враховуючи те, що це центр міста, тут велике скупчення людей — вони можуть тут безпечно провести час під час повітряної тривоги».

Усі, хто бажає перечекати ракетну атаку, можуть у будь-який час сховатися в укритті гімназії № 33.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: