Черговий по місту: Едуард Підлубний перевірив поточні ремонти у терцентрах та готовність до блекауту

У Дніпрі за дорученням міського голови Дніпра Бориса Філатова запрацював так званий інститут чергового по місту. Щодня профільні заступники та директори департаментів та комунальних підприємств інформують мешканців щодо різних галузей життєдіяльності обласного центру.

Так 28 грудня заступник міського голови Дніпра Едуард Підлубний перевірив готовність до блекауту Пунктів незламності, що розташовані на базах закладів соцзахисту. У місті таких відкрили шість та додатково ще створили три пункти обігріву, в яких можна зігрітись та випити гарячих напоїв.

«Ми наразі перебуваємо на базі Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра», де розташований один із Пунктів незламності. Щодня його відвідують близько 30 чоловік, а в період ускладнених ситуацій по місту цей пункт приймає до 100 осіб. Як і у цьому пункті, так і у ще 5 наших, є генератори, аптечки, запаси води, тут можна випити гарячий чай та каву. Також вони оснащені куточками для дітей, сповивальними столиками, місцями для грудного вигодовування немовлят. Крім цього, на територіях наших пунктів є подові печі, тож у разі потреби можна приготувати їжу та підігріти воду в казані (100 л) на відкритому вогнищі. Що три години у пунктах проводять дезінфекцію та прибирання. Тож всі наші шість куточків допомоги готові до будь-яких складних ситуацій», – зазначив заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР Едуард Підлубний.

Крім цього, у 4-х відділеннях терцентрів наразі тривають поточні ремонти. А у відділенні денного перебування дітей з інвалідністю вже його завершили.

У Дніпровському міському терцентрі, що у Соборному районі, вже замінили дах та вклали плитку в коридорах першого та другого поверхів. Працюють ще над вирівнюванням стін, заміною стелі та освітленням. Також вже відремонтували електрику.

«У цих терцентрах після закінчення ремонтів у нас і надалі проживатимуть ВПО. Бо ми з весни активно їх приймаємо. Ремонтні роботи в усіх відділеннях на завершальній стадії. Місто продовжує піклуватись про одиноких осіб поважного віку. Всі підопічні терцентру за дорученням міського голови Бориса Філатова забезпечені продуктами харчування, водою, свічками, ліхтариками у разі довгострокового відключення світла та води. У терцентрі у соцпрацівників є алгоритм дій у разі блекауту, усі вони тримають зв’язок із підопічними в телефонному режимі, а у разі відсутності зв’язку навідуються до них особисто», – зазначив Едуард Підлубний.

Також під час інспекційного об’їзду заступник Бориса Філатова відвідав Центральне управління соціального захисту населення. Всього по місту зареєстровано 185 тисяч ВПО. А саме у Центральному управлінні статус переселенця отримали 78 тисяч.

«Ми забезпечили наші управління соцзахисту електростанціями, що дасть змогу під час знеструмлення підключити близько 5 комп?ютерів, тож наші спеціалісти зможуть продовжити приймати переселенців. Також якщо відвідувачам потрібно буде зарядити свій гаджет, ми обов’язково їм допоможемо», – додав Едуард Підлубний.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: