“Це дипломатична перемога України”: Геннадій Корбан про західну допомогу

Як така техніка, як танки «Леопард», «Абрамс» та Челленджер змінить наше становище на полі бою розповів керівник Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан в етері марафону «Інформоборона» на телеканалі “Дніпро TV“.

“Я вважаю, що це суттєва дипломатична перемога. І президента, очевидно, тому що він працює за міжнародним порядком, і МЗС українського та всіх тих, хто зайнятий у цій сфері.

Поясню чому. Тому що наявність бронетехніки дозволяє проводити наступальні дії. Тому це принципово змінює характер оборони, коли армія перебуває в оборонному становищі, і коли армія має можливість проводити наступальні операції.

Наступальні операції проводить, як знаємо, піхота. Ракети, літаки, дрони – це добре, але будь-яка наступальна операція – це просування піхоти вперед.
Піхота не може рухатись без бронетехніки. Тому для України це було принципово важливим рішенням. І для України це дає шанси на більш швидку перемогу в найближчому майбутньому, на швидкий контрнаступ у найближчому майбутньому. Саме танки, бронетехніка забезпечують у будь-якій війні просування вперед, просування піхоти.
Тому від оборонних дій це дозволить нам перейти у наступальні дії, і це принципове питання.

Крім того, якщо ви помітили – про це, може, мало йдеться, але ж поїхала не тільки бронетехніка до нас. Поїхала ще додаткова артилерія, додатково снаряди, яких не вистачало останнім часом на фронті, це правда. Поїхали міни, міномети.

І найголовніше – я прочитав на сторінці у секретаря Ради національної безпеки про те, що начебто, за попередньою інформацією, нам дають літаки.

Це стратегічні бомбардувальники F-16, літаки-винищувачі серйозні тощо, тобто авіація. Це все говорить про те, що Захід хоче і допомагає нам перейти від оборонних дій до наступальних дій.
Для цього нам потрібна вся ця техніка, тому що вона насамперед захищає людей від загибелі та дає змогу просуватися вперед.”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: