Ботоферма Сергія Риженка: лікарі «Мечки» розповіли шокуючі факти, як замість порятунку життів ставлять лайки

Співробітники лікарні ім. Мечникова, включаючи медпрацівниць, змушені створювати щоденні пости, ставити лайки та залишати коментарі на честь директора Сергія Риженка. Навіть під час роботи з пацієнтами, лікарі вимушені висловлювати оди своєму керівнику. За відмову так робити, працівники стикаються з можливими санкціями, такими як звільнення або переведення в інше відділення, а також фінансовими проблемами.

Пресінг і контроль над образом Сергія Риженка у лікарні здійснюється спеціальним відділом Мечникова, а співробітникам дають чіткі інструкції, як прославляти керівника.

«Відмовитись можуть, але за це одразу або звільнення, або перевод в інше відділення, або ще якісь економічні, фінансові негаразди. Ну і, звичайно  що пресінг», — розповідає Тетяна, працівниця лікарні ім. Мечникова, яка побажала залишитись інкогніто.

За її словами, в кожному відділенні медичного закладу повинен бути портрет Риженка, а відділ, який має займатися програмним забезпеченням, фактично займається «лайк-забезпеченням». Співробітники створюють коментарі та відгуки на соціальних мережах, які підтримують культ особистості директора.

Медпрацівники, у тому числі лікарі, постійно мають бути на зв’язку та готові відповідати на пости та коментарі щодо Риженка, навіть якщо це заважає їхній роботі, включаючи процедури та операції. Навіть в разі термінових медичних втручань, вони мають припиняти роботу, щоб просувати образ директора через соціальні мережі.

Згідно зі свідченнями співробітниці лікарні, медичний заклад перетворився на ботоферму імені Риженка, де співробітники фактично стали пов’язаними з просуванням образу директора. Ідея «моя лікарня, моє місце, мої люди», що рекламується керівництвом, стає все більш нахабною та насильницькою, залишаючи працівників без вибору.

За матеріалами Дніпро Оперативний

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: