«Благодійний фонд «Геннадія Гуфмана» продовжує допомагати

Війна додала чимало гуманітарних проблем. Зокрема, все більше українців потребують системної підтримки. З-поміж найбільш соціально уразливих нині – родини переселенців, які втратили свої домівки і засоби до існування, самотні літні люди, які отримують невеликі пенсії. Увага держави зосереджена, насамперед, на допомозі нашим захисникам, забезпеченні фронту. Аби ті, хто потребує підтримки в тилу, не залишалися сам на сам зі своїми проблемами, працюють благодійні організації. Одна з таких –  «Благодійний фонд «Геннадія Гуфмана». Про це стало відомо з сюжету телеканала ДніпроTV.

Ця благодійна організація працює три роки. Досвід турботи про стареньких та самотніх, набутий під час пандемії COVID–19, став у нагоді, аби оперативно надати допомогу людям з перших днів війни. Для ефективної роботи залучили волонтерів Центру соціальної відповідальності, які в період карантину 2020 року адресно передали близько 130 тонн продовольчої допомоги для більш як 20 тисяч самотніх літніх дніпрян.

З перших днів війни «Благодійний фонд «Геннадія Гуфмана» забезпечує адресну допомогу тим, хто її потребує в першу чергу – вимушеним переселенцям, самотнім, літнім людям. Її отримали понад 48 тисяч дніпрян.

Як кажуть волонтери благодійного фонду, разом із продуктовими наборами вони передають людям упевненість у тому, що разом ми вистоїмо та все подолаємо.

Мешканцями житлових масивів «Покровський», «Парус», «Червоний камінь» опікується представник фонду Гуфмана, депутат міськради Дніпра Олександр Багацький.

Від березня він постійно передає допомогу від фонду стареньким. Серед них – Леонід Федорович. «Я кажу велике спасибі команді Геннадія Гуфмана за те, що надають допомогу нам, літнім пенсіонерам», – говорить Леонід Федорович.

Валентина Олексіївна також вдячна за підтримку: «Допомогу від Геннадія Гуфмана я отримувала кілька раз. Дуже дякую!».

Олена Марчук – голова одного з ОСББ. Вона добре знає мешканців свого будинку і піклується про те, аби адресно передати допомогу саме тим, хто її найбільше потребує. «Це дуже допомагає нашим мешканцям. Волонтери привозять продуктові набори, іноді ми персонально відносимо людям, іноді люди самі виходять на двір. Велика вдячність Геннадію Гуфману від усіх мешканців!» – сказала пані Олена.

Зазначимо, що у Дніпрі за підтримки «Благодійного фонду «Геннадія Гуфмана» також створений пункт перебування для вимушених переселенців. Тут вже надали прихисток та забезпечили найнеобхіднішим близько трьох тисяч людей з Донецької, Луганської, Харківської, Херсонської, Запорізької областей.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: