Благодійна допомога для малечі: у Дніпрі діти ВПО віком 2-3 роки отримують зимовий одяг

У Дніпрі діти із числа внутрішньо переміщених осіб отримують набори зимового одягу. Це благодійна допомога від Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та ЮНІСЕФ, яку видає департамент соціальної політики Дніпровської міської ради. У місті комплектами зимового одягу будуть забезпечені 2 426 дітей ВПО (віком 2-3 роки).

«Дніпропетровська обласна військова адміністрація передала міській раді партію зимового дитячого одягу. До комплекту входить тепла куртка, штани, спідній одяг, шарф, шапка, рукавички, взуття. Усе розраховане на дітей 2-3-х років. Наш центр видає такі комплекти за списками. Звісно, усі, хто має право на отримання таких наборів, є в реєстрі як внутрішньо переміщені особи», — розповіла директорка Дніпровського міського центру соціальних служб Анастасія Тищенко.

Ніна Кармановська отримала два комплекти зимового дитячого одягу: «Теплий зимовий одяг — це гарна допомога, а особливо, коли у родині не одна дитина. Гарний набір з усього необхідного у що можна одягнути дитину взимку. Зі свого рідного міста виїхали з однією валізою. Зайвих коштів зараз немає, а одягнути дітей потрібно. Тож такі набори на часі».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: