Батьки такого масштабного оновлення не очікували: скільки у Дніпрі відремонтували дитячих майданчиків за рік

У Дніпрі протягом року відремонтували 78 дитячих та спортивних майданчиків. Замінили або встановили близько восьми тисяч квадратних метрів безпечного гумового покриття, сотні сучасних тренажерів та гойдалок. Ремонти провели на прохання місцевих жителів. Але батьки кажуть, що такого масштабного оновлення навіть не очікували.

“Ми були у шоці. Відпочатку ми просили фарбу, пофарбувати старі елементи, а коли нам зателефонували і сказали, що буде новий майданчик, і фарбу ми не побачимо. Сказати, що ми були у шоці – не сказати нічого,” – жителька Дніпра Олена.

Коли комунальники отримують заявку від містян на ремонт, на об’єкт рушають фахівці: обстежують територію, демонтують старі небезпечні елементи, а потім встановлюють нові: гірки, балансири, пружини, гойдалки, турніки та тренажери. Задля безпеки малечі долівку встеляють гумовим покриттям. Батьків просять стежити за станом ігрових містечок і в разі, якщо помітять ушкодження, негайно повідомляти про на гарячу лінію.

“Біля кожного майданчику у нас стенд з правилами поведінки та QR-кодом, за яким можна залишати заявку щодо поломки,” – головний інженер КП «Розвиток територій міста» В’ячеслав Максименко.

Ремонт майданчиків — це не лише оновлення інфраструктури, а й інвестиція у щасливе та здорове майбутнє малечі.

“У нас тут так все круто, ми дякуємо міській владі, департаменту. Кожного дня виходили до робітників. Діти такі задоволені. Дякуємо, що у такий скрутний час приділяють увагу дітям, їм теж важко,” – жителька Дніпра Тетяна.

На обладнання діє гарантія два роки, та один рік на ремонтні роботи та облаштування покриття.

Джерело: ДніпроТВ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: