Баштанка потерпає від артилерійських атак окупантів

Розбиті вікна, пробиті паркани – саме такі наслідки «руського міра» в містечку Баштанка, що на Миколаївщині. Як живуть місцеві жителі під обстрілами?

Про це повідомляє канал Дніпро ТВ.

«Це воно прям сюди прилетіло…»

До війни Валерій займався вирощуванням декоративних папуг та курей. Коли ракета влучила в його подвір’я, чоловік порався по господарству. Внаслідок атаки, в будинку Валерія повибивало вікна.

Валерій Лиходій, житель міста Баштанка: «Саме інтересне, у цій хаті єдине ось ціле вікно і оце, все інше побито».

Господар дуже хвилювався за своїх птахів. Розповів, після вибуху вони сильно голосили, ніби їх оглушило. Але все обійшлося, пернаті просто налякалися. А от пташник довелося відновлювати. Минулого разу, після прильоту, окупанти залишили «подарунок» у вигляді залишків ракети біля паркану. Цього разу огорожу попробивало осколками.

«Ось метал весь в дірочках, ось тут 10. Воно наскрізь пробито. Вікон немає. Тут гардероб був відкритий, пробило тут, тут, стіни».

Це сусід Валерія, Олександр. Коли відбувся вибух, він також знаходився надворі.

Олександр, житель міста Баштанка: «Я стояв на Котійній, і летів самолёт. Над нами було 3 вспишки білі – і все. Жінка звонить і каже: “Бігом додому. Немає вікон, нічого немає”. На городі упало 5 штук».

Як розповів Олександр, якими саме боєприпасами били окупанти, він не знає. Але але осколки посікли паркан та потрапили в дім.

Олександр: «Воно просто, вон тот, потрапило, і пів забора нема. На ту сторону потрапив снаряд трішки, в хату, по вікнам».

Жителі Баштанки регулярно опиняються під ворожими обстрілами, втім, намагаються не втрачати надії, що невдовзі в їхньому містечку буде тиша. А поки що перечікують атаки окупантів у коридорах та погребах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: