Банки України встановили ліміти на перекази

В Україні ввели ліміти на переказ коштів на картку. Про їх розмір нагадали найпопулярніші банки країни – ПриватБанк та Monobank, повідомляє 49000 з посиланням на gsminfo.

Зазначається, що ліміти будуть відрізнятися залежно від типу операції та умов конкретного банку. Варто знати, що при переказі через онлайн-банкінг діють обмеження не тільки на суму, але й на кількість платежів за певний проміжок.

Ліміти встановили Приват та Моно

  • В Приваті під час переказу на рахунки інших банків діє обмеження 29 999 гривень одним платежем. При цьому допускається до 100 транзакцій, а день та 200 на місяць;
  • Monobank при переказі на рахунки інших банків діє обмеження у 60 тисяч гривень на один платіж Дозволено 50 транзакцій за день та 150 на місяць.

Сервіси, які також пропонують послугу переказу грошей з картки на картку, також встановили обмеження. Вони не залежать від банківських установ, які випустили картки клієнтів. Для прикладу, популярний платіжний сервіс iPay встановив такі ліміти:

  • 25 тисяч гривень — сума одного платежу;
  • 220 тис. гривень — сума платежів на місяць;
  • 25 транзакцій на добу;
  • 100 переказів на місяць.

Обмеження від Нацбанку

Після повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну Нацбанк встановив обмеження на перекази з карток українських банків на картки іноземних. Дають такі обмеження:

  • не можна надсилати гроші за кордон з гривневої картки;
  • ліміт на переказ на закордонні картки з валютних карток українських банків — 100 тисяч гривень.

Щодо сум платежів, які можна надсилати з картки на картку, то тут законодавчих обмежень немає. Однак банки можуть самостійно встановлювати ліміти, щоб боротися із шахрайством та відмивання грошей. Тож середньостатистичним користувачам банків, які отримують легальний дохід, точно не варто хвилюватися щодо обмежень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: