“Бабло перемагає”: в лікарні Мечникова за гроші паркують що завгодно, наражаючи на небезпеку безліч поранених та медиків

 

На територію провідного обласного медзакладу можна загнати будь-яке авто. На день або на цілу ніч. Головне – оплатити готівкою. І це — в розпал війни, коли питання безпеки мають бути приорітетом №1. Такі абсолютно шокуючі факти  встановили журналісти.

До того ж вдень «парко-мени» завбачливо пропонують відвідувачам  придбати бахіли та маски. Корупція та безлад на території “Мечки” квітнуть. А директор лікарні Сергій Риженко знову «не бачить» проблеми?

З початком повномасштабного вторгнення у лікарні Мечникова знаходяться на лікуванні військові – саме до них найчастіше приїжджають відвідувачі. Та подвір’я обласної лікарні давно перетворено на платний паркувальний майданчик. Війна – не перепона для заробітку.

Це питання неодноразово піднімали журналісти та пацієнти. Директор медзакладу Сергій Риженко відхрещувався від проблеми: мовляв, це все не до нього.

Дійсно, існував  договір лікарні з приватної компанією «Сіві-центр» на оренду асфальтобетонної відмостки, а не договір на організацію паркування. Тобто фірма, що нібито обслуговує пацієнтів та їх родичів, незаконно збирала (та продовжує збирати!) гроші з водіїв.

Дніпропетровська обласна рада, до якої апелює Риженко, відхрестилася від сумнівної оборудки. Після публічного скандалу профільна комісія рекомендувала лікарні припинити відносини із «Сіві-центром».

 

Однак пройшло три роки, Сергій Риженко приєднався до нової партії влади та вкотре став депутатом, а й досі по подвір’ю обласної лікарні  бігають «парко-мени» та беруть оплату готівкою. 60 гривень з кожного водія.

У будні біля корпусів лікарні – купа автівок. Чорного «кешу» збереться –  кілька тисяч гривень лише за одну добу. «Парко-мени»  пропонують одразу потурбуватися про бахіли та маски – це ще один комерційний клондайк у Мечці.

Та ба більше – окрім денної погодинної оплати водіям пропонують і нічну стоянку. Теж за 60 гривень.

При  цьому ніхто не перевіряє, що саме знаходиться всередині автомобіля, який залишають на ніч у лікарні,  де перебувають сотні поранених бійців. Як не цікавляться «паркомени» і документами водіїв.

При цьому навіть сам пан Риженко ще до повномасштабного вторгнення зазначав що в лікарні, якою він керує, надають допомогу сотням поранених. При цьому на території медзакладу існують незрозумілі паркувальні майданчики, які обслуговує невідома нікому фірмочка, що не дотримується жодних норм безпеки у гонитві за готівкою. За такого безладу за гроші біля лікарні можна запаркувати хоч вантажівку з вибухівкою. А “паркунам”, що збирають готівку, байдуже, головне — прибуток. Таке недбале ставлення адміністрації лікарні до питань безпеки на власній території може мати вкрай негативні наслідки та потребує негайної реакції.

Що відомо про фірму, яка організовувала у лікарні заробіток на нещасних пацієнтах та їх родичах?

«Сіві-центр» має статутний капітал у 9 375 гривень, що є однією з ознак фіктивності.  Жодних активів не  зазначено. Зареєстровано підприємство у багатоквартирному будинку.  Бенефіціар – Васильєв Ігор Юхимович, фігурант справ про стягнення аліментів. Керівник-підписант – Дмитро Мельник,  до якого теж є питання у правоохоронних органів через порушення правил дорожнього руху.

 

«Сіві-центр», принагідно, може надавати різноманітні послуги – від паркування автомобілів до лікування зубів. Дуже зручне підприємство для адміністрації лікарні Мечникова. Напевно тому, попри публічні обурення пацієнтів та журналістські розслідування,  Сергій Риженко воліє закривати очі на метастази корупції.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: