Авіакомпанія “SkyUp” без конкуренції отримала 79 мільйонів на закордонні польоти керівництва України

Згідно “Prozorro”, державне авіаційне підприємство “Україна” Державного управління справами 25 січня 2024 року за результатами тендеру замовило ТОВ “Авіакомпанія Скайап” послуги пасажирського повітряного транспорту і резервування літаків для виконання літерних перевезень (керівництва країни) на 78,76 мільйонів гривень. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Наші Гроші.

У 2024 році авіакомпанія “SkyUp” надаватиме послуги із літерних перевезень п’ятьма літаками Boeing 737-800 місткістю 189 пасажирів та одним літаком Boeing 737-700 місткістю 149 пасажирів. Повідомляється, що вона отримала замовлення без конкуренції, бо на відкриті торги більше ніхто не прийшов.

Для участі у торгах треба було залучити не менше двох літаків української реєстрації, які до завершення воєнного стану знаходяться за межами України. У них мало бути не менше 42 місць і кухонно-зйомне обладнання. Вони мали пройти не більше чотирьох капремонтів, виконати не менше трьох польотів після базового технічного обслуговування, провести контрольні польоти після техобслуговування і бути допущеними Державіаслужбою та Управлінням державної охорони. Двигуни мали напрацювати не менше 20-ти льотних годин.

ДОВІДКА

Компанія SkyUp – приватна українська авіакомпанія. У довоєнний час працювала за гібридною моделлю – виконувала чартерні рейси та регулярні лоукост-рейси. Розпочала польоти 21 травня 2018 року. Базується в аеропорту “Боріспіль” (Київська область).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: