Аварійні бригади ні на мить не припиняють працювати: де у Дніпрі тимчасово немає води

У Дніпрі відключень світла не планується.

На сьогодні в Україні вистачає власної генерації. Через водопілля активно працюють гідроелектростанції та усі види електростанцій. У разі перевантаження мереж чи загрози ракетної атаки можуть бути обмеження. Енергетики просять дбайливо ставитися до споживання електроживлення. Енергоємні прилади включати почергово.

Станом на 10:00 комунальне господарство Дніпра працює стабільно і забезпечує об’єкти критичної інфраструктури, медичні заклади та містян теплом і водою.

Протягом ночі та на ранок відключення електроенергії не було.

Сьогодні бригади КП «Дніпроводоканал», зокрема, працюють за заявками дніпрян на очищенні каналізаційних мереж та мережах водопостачання, а також на ліквідації аварійних ситуацій.

Зокрема, знову працюватимуть по просп. Дмитра Яворницького, 55. Тимчасово без води жителі декількох будинків по просп. Дмитра Яворницького, 51-53.

Також комунальники проводять роботи по вул. Михайла Грушевського, 1, 1а. Водопостачання буде відновлено протягом дня.

Розпочато роботи в с. Новоолександрівка по вул. Лугова, жителі якої тимчасово без води. Протягом дня на цьому об’єкті також планується завершити роботи.

Станом на 10:00 у місті працюють всі підвищувальні насосні та фільтрувальні станції, аварійні ситуації на цих об’єктах відсутні.

Через проведення аварійно-відновлювальних робіт зупинена будинкова котельня по вул. Поточна. Без тепла два будинки.

На цей час в роботі всі інші об’єкти, котельні та теплорозподільчі пункти, КП «Теплоенерго, КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс-Дніпро».

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені і теплом, і водою.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12
(095) 732-12-12
(096) 732-12-12
(073) 732-12-12

Також заявки щодо проблем з теплопостачанням чи водопостачання можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11
(093) 261-32-25
(063) 402-79-56
(063) 681-61-82
(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово. Залишити заявку можна в коментарях: https://t.me/korbanofficial/

Будьте пильними. Уважно стежте за сигналами повітряної тривоги та дотримуйтесь правил безпеки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: