Активізація Захисту України: Передача ДЮЦ «Штурм» в Управління Освіти та Спростування Фейків у ЗМІ

22 листопада 2023 року міська рада передала Комунальний позашкільний навчальний заклад “Дитячо-юнацький центр «Штурм»” Дніпровської міської ради у підпорядкування управлінню освіти департаменту гуманітарної політики ДМР. Це рішення базується на рекомендаціях МОН щодо створення міжшкільних ресурсних центрів для викладання предмета “Захист України” і передбачає активізацію роботи військово-патріотичних гуртків, зокрема під час змішаного та дистанційного навчання, а також впровадження факультативних занять для учнів 8-9 класів за напрямом “Захист України”.

У ході передачі закладу стало відомо, що контракт з попереднім керівником не було подовжено ще з літа 2023 року через непередбачені обставини, які, заразі, не планується розголошувати громадськості. Факт відсутності керівника призвів до призначення нового, який є досвідченим фахівцем у галузі освіти та вже зарекомендував себе ефективним кризовим менеджером.

На жаль, стало відомо, що 02.12.2023 група “невстановлених” осіб розпочала підбурювати викладачів, тренерів та відвідувачів ДЮЦ “Штурм” на несанкціоновані протести, розповсюджуючи спотворену інформацію щодо “захоплення” закладу та призначення некваліфікованого керівника. Наведені цитати залишено без змін у граматиці та лексиці оригіналу:
“УВАГА! ВАЖЛИВО! Шановні батьки! В колективі ‘Штурму’ трапилася неприємна подія. Нашу Ірину Анатоліївну у серпні звільнили з посади директора без пояснень та обґрунтувань… ‘новий директор’ призначений не для розвитку закладу, а для його руйнування… Тому що новобудови вже дуже близько до нашого приміщення… довіряйте інформації, яку надаємо МИ, а не замовлені… У нас є лише 2 дні. Чекаємо всіх небайдужих сьогодні з 13:00 до 19:00 і завтра 9:00-19:00. Штурм-Перемога, вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 9. Штурм-Крокус, вул. Квартальна, 8).”

Департамент висловлює справжній інтерес до збереження рівня та слави закладу, його колективу, тренерського складу та вихованців. Тому призначений директор відкритий для діалогу, готовий роз’яснювати правила та принципи подальшої роботи закладу, чим він і буде зайнятий відтепер. На жаль, бренд “Штурм” виявився зареєстрованим на попередньому керівнику особисто, тому це питання залишається на розсуд суду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: