Абрамович відмовляється підписати угоду про виділення Україні 2,3 мільярда фунтів з продажу “Челсі” – Daily Mail

Російський олігарх Роман Абрамович, який знаходиться під санкціями, не підписує угоду про виділення до фонду для України 2,3 млрд фунтів стерлінгів, оскільки хоче, щоб частина коштів дісталась росіянам, які теж постраждали від війни.

Про це пише Daily Mail.

Зазначається, що Абрамович хоче, щоб частина коштів, виручених від продажу футбольного клубу “Челсі”, пішла на допомогу “росіянам, які постраждали від війни”.

Видання додає, що  ні уряд Британії, ні Єврокомісія не погодяться на такий крок, поки діють санкції проти РФ.

Джерела Daily Mail в уряді підтвердили, що це так. За словами міністра закордонних справ Великої Британії Джеймса Клеверлі, наразі немає певності, що будуть виплачені до того, як уряд піде на літні канікули наступного місяця.

“Ми хочемо переконатися, що вивільнені гроші надходять виключно до тих одержувачів, на яких вони спрямовані. Мені потрібна повна впевненість, що це так”, – сказав Клеверлі.

Дивно, але здається, що Абрамович, який сам потрапив під санкції через свою близькість до режиму Путіна, повинен “підписати” вивільнення коштів, від чого він досі відмовлявся, оскільки хоче, щоб гроші розподілялися по всій Росії, а також Україна.

Додається, що представники фонду ще минулого літа сподівались перерахувати кошти. Тепер вони очікують надходження коштів до України до настання зими.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: