Ворог атакував три райони Дніпропетровської області безпілотниками, артилерією та КАБ: є поранені

Армія РФ атакувала три райони Дніпропетровщини безпілотниками, артилерією та керованою авіабомбою вдень 23 серпня 2026 року. Внаслідок ударів є поранені. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Дніпропетровську ОВА.

У Нікопольському районі вдень 23 серпня ворог бив по Нікополю, Покровській, Марганецькій, Червоногригорівській громадах. Пошкоджені п’ятиповерхівки, приватні будинки, адмінбудівля, банк. Постраждали двоє людей – 22-річна жінка та 47-річний чоловік. Обоє на амбулаторному лікуванні.

У Синельниківському районі окупанти поцілили по Шахтарському, Богинівській, Межівській, Васильківській, Слов’янській громадах. Горіли сільськогосподарське підприємство та приватний будинок. Поранена 78-річна жінка – її госпіталізували у стані середньої тяжкості.

У Вишнівській громаді Кам’янського району внаслідок атаки БпЛА виникла пожежа.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що ввечері та вночі під ударами були Нікопольський та Синельниківський райони Дніпропетровщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними.

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися

Читайте також

Популярні новини
logo-bottom
© 2026, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: