Вночі ворог атакував три райони Дніпропетровської області безпілотниками та артилерією

В ніч на 19 квітня 2026 року армія РФ атакувала три райони Дніпропетровщини безпілотниками та артилерією. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Дніпропетровську ОВА.

У Нікопольському районі під ударом були Нікополь, Червоногригорівська,, Мирівська, Покровська громади. Виникла пожежа. Пошкоджена інфраструктура. За уточненою інформацією, через учорашні атаки на район постраждала ще одна людина – 64-річна жінка.

У Синельниківському районі під ударом були Раївська, Миколаївська і Васильківська громади. Горіли будинок культури, приватний і багатоквартирний будинки. Понівечені ще одна оселя, господарська споруда, автівки.

У місті Кам’янське пошкоджене підприємство через атаку БпЛА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними.

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2026, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: