Взято під варту іноземного кілера, який хотів застрелити високопосадовця ВМС ЗСУ

Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права застави 38-річному громадянину однієї з Балканських країн, якого підозрюють у спробі здійснення теракту. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Офіс Генпрокурора.

За даними слідства, у березні він отримав від агента рф завдання прибути до Одеси та застрелити високопосадовця Військово-Морських Сил ЗС України. Метою було дестабілізувати ситуацію, залякати населення та створити ілюзію «російського підпілля» на території Одещини.

Іноземець прибув до України, згодом дістався Одеси і у схроні забрав пістолет Glock, набої та вирушив до місця проживання військового. Вранці, очікуючи на його вихід, іноземець намагався заблокувати авто військового велосипедом і підготувався до стрільби, однак був затриманий правоохоронцями.

Прокурори інкримінували йому закінчений замах на терористичний акт, вчинений за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 258 КК України).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними.

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2026, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: