«48 законів влади» Роберта Гріна — ексклюзивний подарунок

Науково-популярна література ще ніколи не ставала предметом таких лютих суперечок, допоки в 1999 році не вийшла з друку книга 48 законів влади Роберта Гріна. Що в ній цікавого і чому саме це видання часто купують на подарунок на сайті fama.ua?

Цікаві факти про книгу

Американський письменник Роберт Грін зі своєю книгою 48 законів влади став автором бестселера New York Times, але це не єдине, що варто знати про його книгу:

  • частину ключових ідей для майбутнього твору було сформульовано під час роботи автора в Голлівуді, де він виконував обов’язки письменника в художній та медіашколі;
  • сумарний тираж видання тільки на території США становив більш ніж 1,2 мільйона екземплярів, і це не остаточні цифри;
  • книга перекладена на 24 мови світу і здобула визнання далеко за межами Сполучених Штатів;
  • поціновувачів книги «48 законів влади» завжди було багато серед американських в’язнів, водночас у деяких в’язницях вона офіційно заборонена до сьогодні;
  • цитати так званих «законів» у вигляді татуювань розмістили на собі кілька зірок (наприклад, відомий музикант DJ Premier);
  • згадки про цю книгу можна почути в піснях принаймні шістьох відомих реперів сучасності (серед них — Jay-Z та Kanye West);
  • попри суперечливі відгуки критиків, видання залишається популярним, а додаткові примірники регулярно друкують видавництва в усьому світі. 

Чому ця книга варта вашої уваги

Сподіваємося, заінтригували вас цікавою статистикою. Книга справді варта уваги великої кількості людей, але вона передусім спрямована на тих, хто хоче досягти успіхів у житті та бізнесі. Кожен закон базується на реальному досвіді відомих людей, які зуміли пройти непростий шлях до влади.

Із 48 законів влади українською ви дізнаєтеся:

  • чому одним вдається досягати вершин, а інші роблять одну помилку за іншою;
  • як перетворити перешкоди на своєму шляху на нові можливості;
  • як зрозуміти свого керівника та стати кращим за нього.

Бонусом ви навчитеся краще розуміти людей із близького оточення та відомих особистостей, ефективніше долати емоційні гойдалки та впевнено прямувати до глобальної мети.

Якщо вас зацікавив цей твір і ви хочете придбати його для особистої бібліотеки чи як презент, зручно та максимально швидко можна купити книгу на сайті fama.ua. Сучасне видання в Україні пропонується у вишуканому подарунковому оформленні, з використанням натуральної шкіри, вставок з міді та срібла.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: